x
Blog

Hangi Gelinlik Yakasını Seçmeliyim? Vücut Tipime Göre En Doğru Yaka Çeşitleri.

27 Şubat 2021
Hangi Gelinlik Yakasını Seçmeliyim? Vücut Tipime Göre En Doğru Yaka Çeşitleri.

Gelinlik Yakaları

Eşiniz ile mutluluğunuzu taçlandırdığınız düğün merasiminizde her şeyin içinize sinmiş olması gerekir. Zamanı, mekanı, genel düğün teması, aksesuarlar... ve bir çok detay biliyoruz ki sizin için önemli olacak. Fakat bunlardan önce o özel günde seçeceğiniz o muhteşem gelinlikten bahsetmek istiyoruz.

Gelinlik seçiminde aslında mühim olan; trendler bir yana, size yakışacak gelinliği seçmektir. Gelinlikler konu başlıklı bloğumuzda en popüler 4 farklı gelinlik modelinden bahsettik. A kesim, balık kesim, prenses ve düz kesim modellerden... Henüz okumadıysanız 'Gelinlikler' bloğunda hızlıca görebilir; size uygun gelinlikler hangisi, düğün temasına göre hangi tarzdan gelinlikler seçilebilir, bu konularda fikir sahibi olabilirsiniz. Şimdi 2. aşamaya geçelim. Gelinliğinizin yaka detaylarına...Gelinliğinizin etek kesimi kadar önemli bir diğer konusu ise gelinliğin üst kısmıdır. En popüler yaka detayları hangileridir? Gelin ona yakışacak yaka detayını nasıl seçmelidir? Hepsinin kısa ve net cevapları var.

'Gelinlikler'

15 Şubat 2021
'Gelinlikler'

Gelinlikler 

Her kadının ve erkeğin hayalidir ömür boyu seveceği, yanında olacağı o özel kişiyle sonunda evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak... Eğer gerçekten doğru kişiyi bulduğunuza inanıyorsanız gerisi çok kolay. Tanışmalar, tatlı telaşlar, merasimler... Sonunda sıra, nikah merasimlerinin vazgeçilmezi, her kadının hayalini kurduğu o gösterişli gelinliğin seçimine geldi. Bu süreç gelinlerimiz için biraz stresli olabilir. Sonuçta daha önce hiç giymediğiniz bir kıyafet; en özel gününüzün en gösterişli, en pahalı kıyafeti olacak. Tül mü, organize mi, prenses mi, balık kesim mi, sade mi ? Nasıl olmalı, nasıl seçeceğiz ?

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.