Boyutlandırma ve Değişiklikler
Hangi boyutta sipariş vereceğimi nasıl bilebilirim?

Tüm elbiselerimiz Çekirge stüdyomuzda kıyafet bedeninize ve boyunuza göre el yapımıdır. Ölçümlerinizi bir gelinlik bedenine dönüştürüyoruz ve ona göre tasarımı yapıyoruz, aynı zamanda gelinliği sizin için doğru uzunlukta yapıyoruz, bu yüzden bedenler arasında değişiklik gösteriyorsanız bu bir problem değil. Sipariş verirken mevcut elbise bedenlerinden  3436, 38, 40, 42, 44, 46; Lütfen ölçülerinize en uygun bedeni seçiniz.

Aşağıda bir video ve boyut çizelgesi sağladık. Kendinizi ölçtüğünüzde, lütfen bu ölçümleri siparişinizin SİPARİŞ NOTLAR bölümüne koyun; bu ölçümler üzerinde konuşmak için üretim ekibimizden biri sizinle iletişime geçecektir. Şekil / beden oranlarınızın standartlara uymadığını düşünüyorsanız, lütfen endişelerinizi bizimle paylaşın. Bir XL veya daha büyük bir ölçüm yapıyorsanız, siparişinizi vermeden önce lütfen stilistimize e-posta gönderin.


Sipariş verirken bilmem gerekenler neler?

Siparişinizi verdiğinizde, düğün tarihinizi ve teslimat / iletişim bilgilerinizi isteyecektir. Siparişinizin not bölümünde, ölçümlerinizi, omuzdan yere yüksekliği ve ayakkabı yüksekliğini bize vermeniz GEREKLİDİR.

Lütfen bu örnek ayakkabı yüksekliğinin dışında bir topukta gelin ayakkabısı almayın.Satın aldığınız gelin ayakkabısı 1-1,5 cm topuk yüksekliği artabilir.

- yalınayak veya yassı 0-2cm için uygundur.
- küçük topuklu 8cm için uygundur
- normal topuk 10cm için uygundur
- yüksek topuklu ayakkabılar 13cm için uygundur.
- platform 15cm için uygundur.


Değişikliğe ihtiyacım olacak mı?

Bu tamamen size kalmış ancak genellikle gerekli değildir. Elbisenizi şehrinizdeki yerel bir terzi ile değişiklik veya tadilat isteyebilirsiniz.Deniz kızı/balık kesim gelinlikler vücudunuzu kolayca esneyebiliyor.Bu Mediha Cambaz e-ticaret gelinlik mağazasından güvenle sipariş verebileceğiniz tasarımlarımızın kilit unsurudur. Vücut şeklinizle ilgili endişelerinizi bize bildirmeniz ve şeklinize en uygun kıyafeti seçmeniz önemlidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.