x
Kargo Takip

Peki Mediha Cambaz Gelinliklerini Farklı Kılan Ne ?

Üretilen gelinliklerde modelin gerektirdiği kumaşlar, danteller ve işçilik kullanılır.

Seçimini yaptığınız yada üretilen gelinliklerde Gerçek bir gelinlik olması ve modelin mükemmel görünmesi için kullanılması gereken kumaş dantel ve malzeme kullanılıyor, orijinal olmayan Fransız dantelleri ve kumaşlar kullanılmıyor, bu sayede gelinlikler gerçek birer gelinlik oluyor.

Gelinliklerin el yapımı olması.

Günümüzde herşey fabrikasyona dönüyor.Kalite kavramı arkalara itiliyor. İstenilen detaylara özen gösterilmiyor. Ancak Mediha Cambaz Weddesign’ın gelinliklerinde bu söz konusu değil tüm gelinlikler el işçiliği ile yapılıyor buda görüntü kalitesine ve tasarıma yansıyor. Silikon ve etiket tabancaları MEDİHA CAMBAZ'a uzak şeyler. Mediha Cambaz Weddesign Gelinliklerinde kötü sürprizler yaşamaz paranızın tam karşılığını alırsınız.

Tercih Sizin; Özel Dikim Yada Hazır Gelinlik.

Her yıl dünya gelinlik modasına uygun, özel dikim kalite standartlarıyla dikilen ve her modelden bir adet ürettiğimiz hazır gelinliklerden alabilirsiniz yada Size özel tasarlanıp üretilecek özel dikim bir gelinlik siparişi verebilirsiniz.Mediha Cambaz Weddesign Gelinlikleri Özel dikim kalitesiyle ve provalı olarak hazırlanan özel kalıplara sahip kusursuz duruştaki bustiyerleriyle ün yapmıştır.Bu yüzden size özel üretilecek bir bustiyeri çalışmamız daha sağlıklı olacaktır.

Mediha Cambaz Özel Dikimi Avantajları;

  • Farklı gelinlik modellerinin beğendiğiniz bölümlerini tek bir gelinlikle üretme imkanı üstelik bedeninize özel dikilerek.
  • Sipariş modeliniz için farklı ithal dantel, tül ve kumaş seçme imkanı.
  • Tüm yaka açıklığı, kol, askı vb detaylara provada görerek karar verme imkanı.
  • Etek bölümünüzün bedeninize nereden takılıp sabitleneceğine provada görerek karar verme imkanı.(Gelinliğin duruşunu etkileyen en önemli faktör)
  • Tesettüre özel rahat kumaş seçenekleri. Mediha Cambaz Weddesign gelinliklerinde kullanılandığı yüksek kaliteli kumaş, dantel ve sunduğu özel dikim hizmetini ulaşılabilir fiyatlara sunuyor.

NASIL OLUYOR?

Ölçülendirme?

Sana en yakın bedeni sipariş ver ölçülerini sipariş verirken notlar kısmına ekle hemen ya da sonra e-posta gönder. Hepsi bu kadar kolay!

Tasarım Değişikliği Yapabilir miyim?

İstediğiniz değişiklikleri notlar kısmına ekleyin, isterseniz bir de görsel ekleyerek talebinizi güçlendirin. Hepsi bu kadar, stilistlerimiz sizinle iletişime geçecek.

Üretim Süresi?

Hayalinizdeki gelinliği bulduysanız siparişinizi hemen verin. Evlilik tarihinize göre üretmeden önce güncel ölçüleriniz için sizi arayacağız. Üretim süresi ürüne bağlı olarak 10-25 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.İstediğiniz ürün için üretim süresi ürün açıklama kısmında yer almaktadır.
İletişime Geç

Ödüllü Müşteri Hizmetleri
Türkiye de El Yapımı
Harper's Bazaar En İyi 20 Türk Moda Markasından Biri
Seri Üretim Yok
Sipariş Üzerine Üretim
%100 Memnuniyet Garantisi
Mediha Cambaz Bridal
Adres
Çekirge caddesi No.63/A
Muradiye / / / Türkiye
Telefon
+902242247041
Faks
40.193495497265324, 29.043059826287468
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.