Sipariş Teslimi
Koleksiyonumuzdaki her parça, Türkiye'deki çok deneyimli üretim ekibimiz tarafından kendi stüdyomuzda el yapımı üretiliyor. Yüksek kalite standartlarımızı korumak için, gelinliğinizin üretimindeki her süreci kontrol ediyoruz.Tamamı stüdyomuzda üretilir,kumaşlar kesilir ve her gelinlik stüdyomuzda canlandırılır, daha sonra kalite kontrollü yapılarak güzelce paketlenir. Dünya çapında teslimat için hazırlıklara başladık. İthalettiğimiz orijinal danteller en yüksek kalitededir ve gelinlere yumuşak ve lüks bir his verir. Gelinlik alışverişinin monoton ve hantal yöntemine hızlı ve kolay bir alternatif sunuyoruz. Tasarımlarımız zamansız, romantik ve gerçek özgür ruhlu ihtişamlı modern kadını tanımlar. Birçok kumaş rahatlık için esnek bileşenlerden oluşurlar.

Gelinlerimizi dinlemeyi, vizyonunuzu ve ilhamlarınızı öğrenmeyi seviyoruz, böylece hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yardımcı olabiliriz. Dünyanın dört bir yanında onbinlerce gerçek gelinle çevrimiçi alışveriş deneyimimiz her zaman keyifli geçiyor ve deneyimli Mediha Cambaz ekibimiz gelinliğinizi sorunsuz ve beklentinizden daha yüksek bir sonuç amaçlanıyor.Gelinliğinizi hazırlamak ve teslim etmek için buradayız.

BİR STYLİST BUL
Stil danışmanı aramanıza başlamak veya nihai Mediha Cambaz Bridal görünümünüzü oluştururken yardım almak için, şekil, tarz ve düğün gününüz için mükemmel gelinlikleri bulmanıza yardımcı olmak için uzman stilistlerimizden birine e-posta gönderin.
randevu@medihacambaz.com

RANDEVU AL

Çekirge Studio'muzdan randevu almak isterseniz, hemen buradan online rezervasyon yapabilirsiniz.

Randevu Formu

GELİNLİK SİPARİŞ VER

Hayalinizdeki MEDİHA CAMBAZ tasarımının yanı sıra üretim süresi ve tasarımınızla ilgili tüm sorularınız için bir e-mail gönderin.

sales@medihacambaz.com

Ayrıca son dakikada gelinlik ihtiyaç duyan spontane gelinlerimiz için hazır giyim de sunuyoruz. Stiller ve bedenler sınırlıdır. Müsaitliği kontrol etmek için, lütfen sales@medihacambaz.com adresine e-posta gönderin. 
+905452247041 whatsapp hattımız.

Lütfen sipariş, boyutlandırma ve teslimat hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki sekmeleri tıklayın.

Teslimat maliyeti ve süresi (yakın zamanda dünya çapında teslimat yapacağız);

Türkiye çapında; hızlı ekspres teslimat ile ücretsiz.Teslimatta gelinlerimizin imzası gereklidir. Sorularınız veya özel istekleriniz için lütfen bize e-posta gönderin.
sales@medihacambaz.com

UPS kargoyu kullanılıyoruz, inanılmaz hızlı ve güvenilirler. Size bir takip numarası verilecektir. Bu, yere bağlı olarak 1-5 iş günü sürebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.